Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hikayemiz

HİKAYEMİZ

İstanbul'da bir mikro kahve kavurmahanesiyiz. Size en iyi kahve deneyimini yaşatmak için daima en iyi kavurma ve demlemeyi hedefliyoruz.


Kahvemizi 5 kg'luk küçük gruplar halinde kavuruyoruz. Bu kadar küçük hacimlerde kavurma, kavurma sürecini tam olarak kontrol etmemize ve çekirdeğin tat profilinin tam olarak doğru olduğundan emin olmamıza olanak tanır. Dikkatli kavurma, her kahvenin karakterini vurgular ve tüm lezzetleri dengeler.

Aldığımız her kökenini her zaman araştırıyor, tedarikçilerimizden detaylı bilgi alıyoruz.


Herkese olağanüstü bir kahve deneyimi sunmak istiyoruz. Çekirdeklerden en çok arzu edilen lezzetleri fincanlarınıza getiriyoruz. Misyonumuz, insanlar ve özel kahve arasında bir ilişki oluşturmaktır. Nitelikli kahveyi, kahveyi yetiştiren insanları onurlandıracak şekilde kavuruyoruz. Kendinize bir fincan hazırlayın ve dünyanın tadına bakın.


Çünkü iyi kahve herkes içindir.


Kahvelerinizi siparişe göre taze olarak kavuruyoruz ve her seferinde mükemmel profile uyacak şekilde sürekli olarak izliyor ve ayarlıyoruz. Zaman ve sıcaklık kritiktir. 
Nitelikli kahveyi, kahveyi yetiştiren insanları onurlandıracak şekilde kavuruyoruz. Kendinize bir fincan hazırlayın ve dünyanın tadına bakın.

Suadiye Mah. Çolak İsmail Sok. No:45/A Kadıköy / İstanbul

Haftanın her günü açığız

+90 (542) 357 04 02

social@minusonecoffee.com